Standard notes zostanie przejęte przez protona tak jak wcześniej simple login. Miejmy nadzieję że lepiej niż simple login zostanie zintegrowane a deweloperzy nie zostaną oddelegowani od swojego projektu na rzecz na przykład proton passa jak deweloperzy SL.

Dla tych którzy obawiają się trzymania wszystkich jajek w jednym koszyku, to z prywatnych alternatyw do notatek zostaje już chyba tylko Joplin, notesnook i cryptee

https://standardnotes.com/blog/joining-forces-with-proton
#proton #protonmail #prywatnosc #bezpieczenstwo #security
82f8c991-f159-4322-8215-fff65956a034
Naczelnyhejterkacapow

Albo kartka i długopis. Nie ma WiFi, 5g, screen sharing I innych bajerów, ale 100% pewności że ktoś ci tego nie podglądnie póki kartka przy twojej dupie.

HmmJakiWybracNick

@pawcio__ Dzięki za info.

Ciekawe, czy będą dawać premium na Standard Notes w ramach premium Protonowego, jak ma to miejsce z Simple Login Czekam na jakieś info w tym temacie


A ten Proton Pass daje radę? Korzystam z Bitwardena i uważam, że jest super. Nawet jak mam w planie Proton Passa, to nie chciało mi się nigdy sprawdzać, czy warto przerzucać się z Bitwardena na ProtonPassa.

pawcio__

@HmmJakiWybracNick nie wiem czy daje radę bo korzystam tylko z protonmaila i kiedyś korzystałem z proton VPN ale aplikacja na Linuxa to dramat więc zmieniłem na innego dostawcę.

Według mnie poza tym że nie tak JW. napisałem nie warto trzymać wszystkiego u jednego dostawcy, to poza protonmailem i SL, reszta apel protona trochę ssie i można znaleźć lepsze. Np. dysk nadal nie ma apki na Linuxa. Na Windowsa jest od niedawna. I są lepsze alternatywy według mnie.

HmmJakiWybracNick

@pawcio__ No z dysku protona korzystam i też uważam, że jest dość słaby. Na androida googlowski lepiej działa do synchronizacji zdjęć, a na windowsa onedrive ;v

pawcio__

@HmmJakiWybracNick jakbyś kiedyś szukał innych rozwiązań to jeszcze filen.io jest fajne i do 100gb ma plan lifetime. A jak tylko do zdjęć to crypt.ee albo ente.io.


Ale fakt że prawdopodobnie standard notes będzie teraz w premium i jak dobrze to zintegruja to może będzie jakąś sensowną edycja dokumentów z dysku protona. Dla końcowych użytkowników którzy już mają premium to raczej na plus.

Zaloguj się aby komentować