@SuperSzturmowiec Szczerze powiem że mi tak średnio siadło, oblatałem cały bo to Final jednak ale turowa walka już trochę męczy, a historia mimo że ciekawe to podjazdu do VII, VIII i IX nie ma jak dla mnie..
@SuperSzturmowiec Ojjj tak. IX to pierwszy FF w jaki zagrałem jeszcze na PSX i pamiętam jak siedziałem ze słownikiem żeby skumać fabułę. VIII też była spoko nawet ale początek rzeczywiście zamulony.