SpaceX mocno w dół, obstawiam też, że tych 400 "milionerów" (pracowników SpaceX, którzy dostali za darmo akcje) widząc takie topnięcie na rynku, jak przyjdzie czas na odblokowanie ich akcji to zrobią ich dump bo na razie ciągle są tylko milionerami na papierze.
Z 2 strony jak ktoś uważa, że to dobra inwestycja będzie okazja aby tanio dokupić.
#inwestycje #pieniadze #gielda #ciekawostinwestycyjne #inwestowanie
