Cybulion★Liderw cybulion jest inny2025-11-26T08:38:42+01:0011Śnieg. Śnieg. Jejuuuuu dlaczego.... Ja jestem ciepłolubny. Jak tak można. #cybulionjestinny118Udostępnij
Cybulion★2025-11-26T08:42:15+01:002@zuchtomek ja Cie musze poznac z moim ziomkiem, tez lubi hasac po pasach niemieckimi sciezkami, tylko bardziej nakierowany jest na linie olsztynecka
GazelkaFarelka2025-11-26T08:43:43+01:001@Cybulion Śnieg to śnieg a temperatura to temperatura. O wiele gorsze niż zimno i śnieg jest zimno bez śniegu
Cybulion★2025-11-26T09:33:20+01:001@GazelkaFarelka a daj spokoj, teraz znalezc trapery, glany zapastowac co za swiat
GazelkaFarelka2025-11-26T09:35:26+01:000@Cybulion buty trekkingowe odpalam już z początkiem października
RastaaMastaa2025-11-26T08:52:29+01:001@Cybulion Nienawidzę zimy. Najgorsza pora roku. Łączę się z Tobą w bólu.
Cybulion★2025-11-26T09:44:39+01:002@cebulaZrosolu nie no ja w sumie nie mam nic do tego sniegu, gorzej ze zimowki sa w bagazniku XD