MementoMoriOsobistośćw Dyskusje2024-03-05T01:27:10+01:007Słabo mu to wyszło, ale chyba ma z tego radoche xd #nocnazmiana73Udostępnij
grv★2024-03-05T07:50:08+01:002A tu wygenerowane przez prawdziwą głupotę ;) Na nocnej zmianie nic się nie stanie gdy się położę spać. Praca nie zając, młotka nie mając przecież nie będę stać. Nagle z ciemności szef się wymościł by srogą karę dać. “Próżne błaganie! Teraz kochanie stanie się co ma stać!”