#sklepowysep

Kupiłem przed chwilą kalafior za 1,99zł. Nie wiem, czy będzie cztery razy smaczniejszy od ostatniego za 8 ale na pewno będzie za⁎⁎⁎⁎sty. Masełko, bułka tarta, cukier oraz sól i do boju.

Komentarze (2)

kodyak

Ten za 2 pewnie nawet nie pokryje kosztów

ivanar

Muszę zjeść kalafiora lata go nie jadłem

Zaloguj się aby komentować