Siły zbrojne USA od lat mają potężne problemy z rekrutacją.
Rozbawił mnie ten obrazek.
#usa #wojsko #usarmy #heheszki


Siły zbrojne USA od lat mają potężne problemy z rekrutacją.
Rozbawił mnie ten obrazek.
#usa #wojsko #usarmy #heheszki


@mordaJakZiemniaczek Tylko w amerykańskiej armii ryzyko czegoś takiego jest obecnie niewielkie. W Iraku walczyło po stronie koalicji USA ok. 300 000 żołnierzy, straty wyniosły 172 zabitych. Czyli podobne ryzyko jak przedstawiciel handlowy robiący kilkadziesiąt tysięcy kilometrów rocznie że zginie w wypadku. A wojen nie toczą przecież cały czas i mając trochę szczęścia przez całą służbe nie weźmiesz ani razu udziału w misji bojowej.
@Kronos https://www.statista.com/statistics/263798/american-soldiers-killed-in-iraq/ nie wliczasz strat jakie ponieśli podczas późniejszej okupacji
Zaloguj się aby komentować