Są słuchy, że ostatnie bloki padły w Bachmucie. Miasto zdobyte przez Rosjan.
#wojna #ukraina #rosja

Są słuchy, że ostatnie bloki padły w Bachmucie. Miasto zdobyte przez Rosjan.
#wojna #ukraina #rosja

W sumie może to dobrze. Ruscy ogłoszą ogromny sukces, propaganda będzie mówiła o zwycięstwie a w tym czasie zdobędą Ukraincy pozycje wokół Bahmutu (z przewagą wysokości) I zaczną odbijanie miasta albo spróbują je okrążyć i zamknąć w kotle ruskich a ci nie będą mogli się wycofać bo politycznie będzie to tragedia.
Ja rozumiem, ze mozesz nie pojmowac pewnych rozwiazan stretegicznych, ale po co za wszelka cene bronic miasta, ktore juz nie istnieje? Oni tam ostatnie tygodnie byli tylko po to, zeby wybijac kacapow i wychodzilo im to fantastycznie wlacznie z wysadzaniem calych blokow z orkami. Teraz ruskie moga sobie siedziec na tej kupie gruzow, a ukraincy ich wlasnie obchodza z obu strony robiac ogromne postepy kazdego dnia.
Zaloguj się aby komentować