Rzadko jem takie śniadanie, ale jakoś mnie naszło na słodko (° ͜ʖ °)
Bułeczka z twarożkiem i miodem, serek homogenizowany i kakałko ( ಠ ͜ʖಠ)
#jedzzhejto #jedzenie



Rzadko jem takie śniadanie, ale jakoś mnie naszło na słodko (° ͜ʖ °)
Bułeczka z twarożkiem i miodem, serek homogenizowany i kakałko ( ಠ ͜ʖಠ)
#jedzzhejto #jedzenie



Zaloguj się aby komentować