Ruskie mają nadzieję, że jak będzie im wolno produkować paliwo niezgodne z normami, to będą w stanie je dostarczyć do krajowego odbiorcy. Chodzi m.in. o zawartość siarki w paliwie.
#wojna #gazetaru #rosja
https://www.gazeta.ru/business/news/2026/06/23/28749091.shtml
Uwielbiam sankcje kinetyczne
