@qidomosobeqe z tym ze to nie jeden czlowiek i z tego co pisal nie jest nawet na terenie RP, a pewnie i tak ataki leca po vpbach etc. Co prawda skonczyly mu sie konta i leci na zielonych. A, i rumun to nie jeden czlowiek a grupa ludzi.
@Cybulion to dopiero trzeba będzie dzbanem w moderacji , programista wykopu itp żeby dawać karę innym użytkownikom a samemu Nie ogarniać serwera i blokować takie cuda. Zero kontroli.