Super, w końcu jedzonko na papierowych tackach za 50 zl, jedzone z najtańszych krzeseł ogrodowych i odrapanych stolików lub na murku po staniu 40 min w kolejce! No i bynajmniej można zapic browarkiem za 25 zł.
@Yes_Man no ceny aż tak to nie. Ale tłumy ludzi i jedzenie na stojąco/na kolanie raczej obowiązkowe. Plus zawsze miałem kłopot z tym że co mi po takiej różnorodności jedzenia jak zjem jedno i nie mam miejsca na więcej