@cebulaZrosolu za dlugo. na wrzątek i 5-10 min, zdjac jak tylko beda miekkie w srodku, bo bardzo łatwo Bób rozgotować. Ja bym strzelał do takich co rozgotowują
@cebulaZrosolu ludzie tu dobrze radzą żebyś chociaż trochę witaminek miał z tego bobiku a Ty chcesz rozstrzeliwywać spróbuj chociaż raz taki zieloniutki, slizgutki twardziutki to zobaczysz