@KonoromiHimaries Walić ich, ja już tam praktycznie nie zaglądam, a faktycznie było ciężko bo duża ilość userów gwarantowała często szybkie znalezienie odpowiedzi na pytanie.
@KonoromiHimaries Nie jestem jakimś wielkim fanem Hejto, nie jestem też jakimś wrogiem Wykopu, ale to co robią z tymi belkami od tego jebańca obajtka to przyprawia o wrzody żołądka.
Hej, właśnie założyłem tutaj konto. Jakieś wskazówki co do konfiguracji? Jest tutaj jakiś podział podobny do wykopu? W sensie osobno mikroblog, osobno znaleziska?