kubolexFenomenw Hydepark2025-02-01T12:34:28+01:0015Ranga #gwiazdor zobowiazuje… Czy #rock wlasnej produkcji zasługuje na piorunka, czy nie wolno jemu? https://youtu.be/RdxDhpbgEzs?si=K_KgvFbaX0vff-HF 159Udostępnij
dradrian_zwierachs2025-02-01T12:53:12+01:003Tu za bardzo tego nie docenią. Swoją drogą sam nie jestem w grupie odbiorców tego stylu wykonawczego. Ale musze przyznać, że dość dobrze zrealizowane.
jimmy_gonzale2025-02-01T13:45:50+01:001Jak najbardziej! Masz więcej? Czasem słabo słychać wokal, ale jest dobrze! Tekstowo bardzo fajnie. No i kiedy koncert? Skąd jesteście?
kubolex2025-02-01T13:58:32+01:000@jimmy_gonzale na spotifieju można wyklikać więcej jeśli masz ochotę Jesteśmy ze Śląska Cieszyńskiego, to na południu a koncert najbliższy z takich ogłoszonych już to jakoś końcem marca w warszawskim potoku
jimmy_gonzale2025-02-01T14:22:03+01:001@kubolex informuj bo będę z końcem marca. Dawno nie byłem w tej dziurze aka potoku ;)
kubolex2025-02-01T16:35:40+01:000Wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byłem wiec nienwiem jak to wygląda
pacjent442025-02-01T14:14:56+01:000@kubolex głupie pytanie. Są tacy, co docenią i tacy którzy nie docenią.