..."nadchodzi trzęsienie ziemi", a serial to "rzecz światowego formatu", która "mrozi krew w żyłach"...
Nie mogę się doczekać, popcorn gotowy. PiSo "prawicowy" game changer wszech czasów o 21:30 na kanałach TVP.
Nawet nie wiem czego się spodziewać, ale Tusk będzie w orbicie, więc zapowiada się jak zawsze ciekawie, po doświadczeniach z kapiszonami Latkowskiego oczekuję od szczujni lepszego przygotowania.
Zamierzam opatrzyć, może po takim napromieniowaniu się TVP pokocham władzę i zmienię front? CHGW.
Zaczytowane z WP:
Rozpoczynający się dziś wieczorem jednocześnie na dwóch kanałach TVP (TVP1 i Info) cykl ma pokazać nieznane dokumenty i informacje na temat polsko-rosyjskiego resetu z lat 2007–2015, czyli za rządów PO-PSL. To może być przygotowanie propagandowego gruntu pod start komisji ds. rosyjskich wpływów.
Prawicowe media już się cieszą. Wojciech Mucha, były naczelny "Dziennika Polskiego", który widział przedpremierowo pierwszy odcinek "Resetu", pisze, że "nadchodzi trzęsienie ziemi", a serial to "rzecz światowego formatu", która "mrozi krew w żyłach".
- Ponad rok prac archiwalnych, setki rozmów i godziny nagrań. Za nami praca, w wyniku której dowiedzieliśmy się, jak wyglądał reset relacji pomiędzy Polską a Rosją - zapowiada Michał Rachoń, jeden z autorów serialu, gwiazda publicystyki TVP.
#jebacpis #polityka #tvpis
1a44a355-b252-4cf0-b591-19cb2bad3e3a
smierdakow

@ortalionowyNinja jeszcze nie wyszło, a ten Cenckiewicz jest już ładnie punktowany, wojuje trochę na Twitterze, ale jak to z pisu mierny ale wierny

ac10ea63-88ec-4eba-aa05-1e57fb890cc7
ortalionowyNinja

@smierdakow dobre jaja im wyszły, trochę śmierdzące. Nie dało się tego oglądać, coś czuję, że nawet ich beton zamęczony został. Na onetach do kawy teraz zapodali:

"Bill Browder, amerykański finansista, inwestor i autor książek, niedawno udzielił wywiadu wykorzystanego w serialu "Reset" Telewizji Polskiej. Najwyraźniej nie spodziewał się, jaki cel będzie miała ta publikacja. We wpisie na Twitterze wyraża swoje rozczarowanie "atakiem na Radosława Sikorskiego". Oburzenie wyraził także dziennikarz Edward Lucas, którego wypowiedzi zostały wykorzystane w materiale."

więc można rozejść się do domów.

Marchew

@ortalionowyNinja tl;dw?

ortalionowyNinja

@Marchew zdecydowanie. Rachoniowi Wołoszański za głęboko wszedł, marnie go pajacował. A materiał rodem z niebieskiej budki na festynie. Do zapomnienia.

Zaloguj się aby komentować