"Jedziemy po zwycięstwo"...zezłomowanym autem na lawecie XD
Ten kraj nie jest normalny
#heheszki #polityka #polska #nocnazmiana

"Jedziemy po zwycięstwo"...zezłomowanym autem na lawecie XD
Ten kraj nie jest normalny
#heheszki #polityka #polska #nocnazmiana

@KasiaJ #POzwyciestwo xD
ostatnio jeden z użytkowników stwierdził, że jeśli szyderczo używam słów gdzie POdkreśla się w ten sPOsób litery to tracę 100% wiarygodności i jestem zwykłym oszołomem i wyborcy PO go piorunowali jak PO⁎⁎⁎⁎ni, a przecież sami platformersi nieustannie od 2007 używają tej techniki XD

Zaloguj się aby komentować