@Hoszin @TyGrySSek @vredo no i namówili.
Orzechówka na spirytusie. Mocna jak uścisk Pudziana i czarna jak dusza biskupa.
Ojciec radził by ją rozcieńczać wódką ale szanujmy się, gdzie ją dobra wódkę dostanę.
@vredo entuzjastą;)
Pozatym, przed dniem pracy nie piję a że pracuje dużo to i okazji mało.
Ale nie będę pierdolił o abstynencji ani namawiał innych do tego. Każdy ma swój rozum.