Pytanie dla rowerowych świrów, jak stawiacie rower, na nóżce? Jaką polecacie kupić, bo mam za krótką, próbowałem przedłużyć, ale nadal jest za krótka.
Pytanie dla rowerowych świrów, jak stawiacie rower, na nóżce? Jaką polecacie kupić, bo mam za krótką, próbowałem przedłużyć, ale nadal jest za krótka.
Zaloguj się aby komentować