Heterodyna★GURUw Hydepark2024-04-03T18:51:24+02:0057#ptaki #fotografia #mojezdjecie Kwiaty dla wybranki serca5717Udostępnij
Heterodyna★2024-04-03T19:02:02+02:005@moll nie, to fotografia zrobiona w sobotę. Śródleśne łąki w okolicach Mrągowa
moll2024-04-03T19:07:46+02:000@Heterodyna jakiś kuzyn sikorki? Nie znam się na gatunkach, ale taki sikorkowato mu z dzioba patrzy
Heterodyna★2024-04-03T19:06:22+02:009Może teraz będzie łatwiej. Niestety ptak był bardzo płochliwy i nie dał podejść bliżej, niż na jakieś 150 metrów. Dlatego fotki są słabe
DiscoKhan2024-04-03T19:10:44+02:003@Heterodyna o panie, jak białe z czarnym to musi być albo albatros albo pingwin xD
okim2024-04-03T19:12:40+02:008@Heterodyna: Piękne foty! Mi się ostatnio udało nagrać toki rdzawoszyich, główna akcja około 1:00 i akurat wtedy musiał się zdarzyć największy Parkinson... https://youtu.be/WY5UCJVvmsw?si=M7awlYxpllOU6yp0