Przypominam, że jutro premiera "Chłopów" w kinach. Co jak co, ale na tak namalowany film pójdę z przyjemnością. Ciekawe czy wypuszczą kiedyś wersję "live", na której bazowali artyści malujący klatka po klatce.
#kino
#filmy
Przypominam, że jutro premiera "Chłopów" w kinach. Co jak co, ale na tak namalowany film pójdę z przyjemnością. Ciekawe czy wypuszczą kiedyś wersję "live", na której bazowali artyści malujący klatka po klatce.
#kino
#filmy
Zaloguj się aby komentować