Przy okazji powodzi przypominam tego klasyka i czekam na nowy odcinek Pana Piotra ( ͡° ͜ʖ ͡°) #powodz #heheszki
Przy okazji powodzi przypominam tego klasyka i czekam na nowy odcinek Pana Piotra ( ͡° ͜ʖ ͡°) #powodz #heheszki
Zaloguj się aby komentować