KasiaJFanatykw Hydepark2023-08-08T10:15:15+02:006Przecież nie będe w pasach jedziła jak jakiś frajer.... #heheszki #motoryzacja #bekazpodludzi611Udostępnij
Macer2023-08-08T10:52:52+02:001@KasiaJ jak sie ma durny samochod ktory drze ryja jak torbe z zakupami polozysz na siedzeniu – potrzebne.
Fausto★2023-08-08T11:07:15+02:000@Macer bagażnika/podłogi przed i za siedzeniem nie ma ten samochód? xD
Macer2023-08-08T11:12:18+02:001@Fausto za przeproszeniem co cie obchodzi gzie mi sie podoba kłaść zakupy? na szczescie nie mam tego problemu bo mam stare auto ktore nie drze ryja jak sie nie zapnie pasow
Curumo2023-08-08T11:36:23+02:000@Macer obchodzi, bo przy uderzeniu, ta twoja zasrana torba zamienia się w pocisk.
Curumo2023-08-08T11:40:03+02:000@Macer a w sumie, masz rację, co mnie to obchodzi jak dostaniesz kiedyś boczne uderzenie i ci torba rozwali ten głupi ryjec xd