#prawojazdy #samochody przez 2h mi ani razu instruktor nie zachamował, jedyne co to mi auto gasło bo za szybko próbuje ruszyć, ale generalnie juz jest elegancko, a to moja 16h
#prawojazdy #samochody przez 2h mi ani razu instruktor nie zachamował, jedyne co to mi auto gasło bo za szybko próbuje ruszyć, ale generalnie juz jest elegancko, a to moja 16h
@Tyglys kurs robilem 2 lata temu i ok 1100zl, egzamin praktyczny w ostatnich latach podrosl z 100 do 200zl. Troche mi sie przeciagnelo, bo za pierwszym razem odwolali mi egz z powodu deszczu i wyjechalem potem do pracy i koniec sezonu. W nastepnym sezonie uwalilem, bo sie nie obejrzalem w ktoryms tam zadaniu przed ruszeniem <facepalm>
Zaloguj się aby komentować