Legitymacja-SzkolnaFenomenw Hydepark2023-06-07T18:54:55+02:003prawda jest taka że internet to najgorsze co spotkało ludzkość #przegryw #takaprawda34Udostępnij
Pimenista22023-06-07T18:56:01+02:003@Legitymacja-Szkolna można polemizować, bez internetu jako dodatkowa opcja nie ma np. nowych znajmości, czasem naprawde wartościowych
Nuszek2023-06-07T19:56:55+02:000@Legitymacja-Szkolna wszystko jest dla ludzi, ale zależy jak z tego korzystasz. Ja dzięki temu poznałem swoją drugą połówkę, nauczyłem się wielu rzeczy no i zarabiam dzięki niemu na życie.
jajkosadzone2023-06-07T21:25:23+02:000Akurat internet to cudowny wynalazek,ale jego spopularyzowanie tylko zjebalo to miejsce. Dasz motlochowi i nornikom cokolwiek,to wiedz ze spierdola dla atencji.