@cebulaZrosolu staram się mieć zawsze czysty samochód, jest czarny (w benzynie) lubię pracować w garniturze i czasem wykonuje kursy dla ciekawych osób.
Brakuje mi tylko jego aparycji, sprawności ale za to mam równie nieprzyjemny wyraz twarzy.
A ten film (i taxi) skłoniły mnie do pójścia w stronę pracy jako kierowca.
I to powinien być koronny argument, aby to rodzice wybierali dzieciom ścieżkę kariery i edukacji!
Zaloguj się aby komentować