Powiem wam jedno: ALE JAJA. Mam sobie surface, i zepsuła mi się ładowarka. Myślałem że już po nim, ale w akcie desperacji pod wejście USBc podłączyłem sobie ładowarkę ze Switcha. Myślałem że to wejście działa w jedną stronę, a tu te JAJA bo się okazało że ładuje. Więc kochani moi surface to nadlaptop i kocham go nadhejto. Taguje! #laptopy #technologia