imnotokejSumw Hydepark2024-07-08T20:18:26+02:001Powie mi ktoś z #rower #kolarstwo jak działa taki Garmin Edge 530? jakim cudem on wie jakie mam tętno?15Udostępnij
Wrzoo★2024-07-08T20:25:11+02:000@imnotokej a on nie ma w zestawie pasa zakładanego na klatkę do pomiaru tętna? Zazwyczaj tak Garmin to ogarnia
starszy_mechanik2024-07-08T20:38:28+02:002Tak jak @Wrzoo pisze musisz mieć czujnik tętna. To samo tyczy się kadencji i pomiaru prędkości (nie tego z GPS)
imnotokej2024-07-08T20:50:00+02:000@starszy_mechanik no to to jest pełno dodatkowych pierdołów do kupienia bez których to jest w sumie bezużyteczne
starszy_mechanik2024-07-08T22:24:14+02:001@imnotokej no taki komputerek to już dla rowerowych wariatów