Poranna ankieta. Oderwijmy sie od rzeczywistosci.
#narkotykizawszespoko #ankieta
Miło by bylo jakbyscie wskazali sensowna argumentacje.


Poranna ankieta. Oderwijmy sie od rzeczywistosci.
#narkotykizawszespoko #ankieta
Miło by bylo jakbyscie wskazali sensowna argumentacje.


@bizonsky przez brak wiedzy i strach o to ze ludzie nie beda sluchac rzadzacych? Ruch hipisowski zrobic wiele złego dla oceny LSD, grzybow czy XTC. A jak ameryka zabrania to reszta musi za nimi.
Blanty - nielegalne bo producenci papieru sie bali stracic monopol - bo z konopii mozna procz ubran zrobic papier. Teraz powoli wracamy do normalnosci, a uprawa konopii siewnej w polsce nie jest juz dziwowiskiem (patrz lublin i slawne pole przy blokach gdzie chlop dostal pozwolenie i puscil chyba 3ha konopii).
No i tradycjonalizm w ktorym co niedziele chlop w sukience pije wino przy tysiacach poddanych mu wiernych rzucajac hasła: narkotyki to zlo.
Moim zdaniem alkohol to najgorszy syf, gorszy od Baki, LSD czy XTC.
@Klamra LSD ma ogromny potencjal w medycynie, sam tego doswiadczylem - byl juz prawie sznur, dobry znajomy stwierdzil ze trzeba to przepracowac, skonczylo sie urbexem starego osrodka polfy na mazurach po kwazarze. No najlepszy urbex w zyciu. Dzisiaj mija 5 lat, zycie ulozone na nowo, stare demony za soba.
Baka powinna byc legalna z obostrzeniami (21lat +, karta klubowicza) bo ma okropny wplyw na rozwijajacy sie mózg, mlodziez nie powinna miec dostepu.
Zaloguj się aby komentować