Poranek w Buttermere, Slonce ladnie wpadlo miedzy drzewami
Sony IV + Sigma 135mm F1.8 1/1000s 100 ISO
#samoyed #uk #fotografia #mojezdjecie #psy #pokazpsa #tworczoscwlasna

Poranek w Buttermere, Slonce ladnie wpadlo miedzy drzewami
Sony IV + Sigma 135mm F1.8 1/1000s 100 ISO
#samoyed #uk #fotografia #mojezdjecie #psy #pokazpsa #tworczoscwlasna

@conradowl @3t3r Te wasze pieski są takie fotogeniczne, zawsze się uśmiechają
Kiedyś myślałem, że jest tu tylko jeden taki na hejto ale coś mi nie grało pod niektórymi zdjęciami, że biały piesek ale autor wpisu inny
Lepsze trzy niż jeden, c'nie?
@conradowl Mój Pimpek popierdziela w tęczowej antykleszczowej i niby pedeł ale zawsze był wszystko jedno. A najbardziej lubi DUŻE suczki. Takie z trzy razy większe od niego. On to kundelek ledwo uszami do kolana sięga xd
Jakbym chciał mu pomóc w miłości to musiałbym na spacery z nim popierdzielać z drabinką na plecach xd
@3t3r @vredo Daisy za to lubi mniejsze pieski
O proszę, 2020 z Rocky
PS Daisy 32kg, w porywach do 33

@Zly_Tonari wlazła skubana na kilka górek ze mną... Wszystko zależy od sierści. Teraz gubi, linieje. Za tydzień podczas wolnego zrobię zdjęcia z jakiejś wycieczki i wrzucę do porównania ze zdjęciem sprzed miesiąca
Ale obroży nie ma szans używać - łeb ma taki sam jak kark, więc coś z tym jest, że przypakowana
Zaloguj się aby komentować