Komentarze (14)

@LordWader pytanie gdzie reperacje od niemiec, pis obiecywał że po wygranych wyborach 2023 będą natychmiast, wybory wygrali, więc gdzie kasa?

@TytusBomba Też czekam możesz zrobić #codziennereparacjeodniemiec i pilnować tematu żeby nie umarł. Tak się składa, że politycy mają krótką pamięć.

@LordWader ale ja wiem że reparacje były zwykłym kłamstwem, a na KPO trzeba poczekać aż pozbędziemy się pisowskich szkodników żeby nie został zsasinowany

@LordWader nie mam pojęcia skąd wytrzasnąłeś takie wnioski i dlaczego próbujesz przypisać mi ich autorstwo, ale to nie mój problem, a raczej twojego terapeuty

@Naiken A jak geniuszu, można przecież ręcznie wydedytować sobie adres przy każdym użytkowniku. Jak na to nie wpadłeś to nie dziękuj. Niektórzy użytkownicy tego portalu mnie zadziwiają.

f7383e77-51f3-4233-8652-f459a35b21c8

@LordWader Póki wy pisowscy złodzieje jesteście jeszcze u władzy to żadnych pieniędzy z kpo nie będzie. To takie trudne do zrozumienia? Ja wiem, że chcielibyście jeszcze trochę ukraść ale Eldorado się powoli kończy, pogódźcie się z tym.

Zaloguj się aby komentować