Hejto.pl
#polityka #wybory #bekazhejto "ŁEEEEE JAK MOŻNA MIEĆ W SOBIE TYLE POGARDY I NIENAWIŚCI, BY GŁOSOWAĆ NA - TRPEnjoyer - Hejto.pl