#polityka Właśnie oglądałem na kanale sejmu przemówienie Pana posła Waldemara Budy, nie ważne, że ktoś jest z PiS czy z PO, Lewicy, Konfederacji, PSL albo z polska2050 bydło dalej tam jest… niezależne od przemawiającego dalej drą się przerywają ludzie weźcie się w końcu tam zacznijcie szanować, nawet jak z kimś się nie zgadzacie dajcie mu normalnie to wygłosić w końcu ktoś tego posła poparł, ba ! Oddał na niego głos ! Czemu to jest tak trudne żeby okazać szacunek komuś drugiemu bez względu na jego poglądy? A napisałem to bo odnoszę wrażenie, że nastąpiła totalna degrengolada