#polityka #hydepark Powiedzcie mi jedno jak to jest. Można tu wrzucić pod rząd 10 memów z papieżem, kotami, psami, dragonbolem i nikt nie nikogo nie wyzywa od najgorszych. A jak się wrzuci trzy memy z Tuskiem to się taka wscieklizna w ludziach budzi, że się w głowie nie mieści. Sami nie byliście lepsi co widać w waszej histori. Taką reklamę ostatnio widziałem może do kogoś trafi. firma przypadkowa https://fundacjauniqa.pl/

