jak dla mnie wciąż największa beka z ponad miliona ludzi, którzy oddali głos na kogoś takiego
#polityka #bekazkonfederacji

jak dla mnie wciąż największa beka z ponad miliona ludzi, którzy oddali głos na kogoś takiego
#polityka #bekazkonfederacji

@onpanopticon co więcej, non stop pojawiają się opinie, że przecież trzeba z nimi rozmawiać, bo jak obrażamy ich za ich debilizm to wtedy czują się wykluczeni i i tak głosują na skrajne prawactwo
a chuja tam, chociażby regularne i viralowe dyskusje hołowni z konfiarzami podczas kampanii wyborczej pokazały, że można do nich mówić najbardziej merytorycznymi argumentami, a finalnie równa się to dyskusją z obszczanym murem
Zaloguj się aby komentować