NiebieskiSzpadelNihilizmu2026-06-24T12:37:40+02:002@festiwal_otwartego_parasola "poza tym leczymy ich na nogi. Bo na głowę to już za późno" xD
Trupus2026-06-24T13:02:22+02:000Wyobraź sobie, siedzisz w kolejce do gabinetu, obok jakiś polityk od siedmiu boleści nagrywa rolki pod publiczkę. Zgroza