Poleci w końcu kiedyś ten wrzód czy nie? @Moderacja

#ukraina
c326bbb0-6517-4c5b-9655-44d7ce718d43
Tawantinsuyu

@Nedkely niech sobie tam wspiera kogo chce, ciekawe że bardziej go interesuje USA niż Polska czy UE, ale dobra. Natomiast takie wywracanie kota ogonem co do sytuacji za miedzą, no to już przesada.

starszy_mechanik

@Tawantinsuyu typ co napisał xD

Chyba leki przestały działać

dzangyl

@Tawantinsuyu zwykłe przeniesienie z kacaplandu, standardowa zagrywka ruskich trolli, bo tam handel organami kwitnie. Po agresji na Ukrainę w 2022 uprowadzili i wywieźli wiele dzieci i możliwe że wiele z nich właśnie zostało sprzedanych "na organy", a inna część do prostytucji czyli gwałtów. Typowi się wszystko pomieszało od nadmiaru internetu.

Tawantinsuyu

@spawaczatomowy to przecież nie jest kwestia kultury osobistej w wątku tylko celowego i ciągłego rozpowszechniania fałszywych informacji.

Gadu_gadu

Typ płacze na tagu przegryw jak zjebane ma życie i stany lękowe, jak ma zjebaną sytuację życiową i każdy tutaj jest w stanie to zrozumieć i nikt mu w tych postach nie dokuczał i każdy ugryzł się w język bo nie ma z czego się śmiać ale mija kilka dni i ten typ wrzuca posty i komentarze jak wyżej i sam nie potrafi wykazać się krztą zrozumienia czy empatii dla napadniętej Ukrainy, no i jak tu się typa żałować, no powiedzcie mi bo już mi brakuje do niego cierpliwości..

e7005196-cb62-4d74-be2f-da687f25eb79
Nedkely

@Gadu_gadu Tez bym mial stany lekowe, gdybym non stop czytal szurskie teorie spiskowe i zniszczeniu cywilizacji, ze zle zydy chca mi zabrac wszystko itp itd

Gadu_gadu

@Nedkely zgadzam się z Tobą w stu procentach. Jakbym mógł pomóc dsolowi to doradziłbym w pierwszej kolejności odstawienie tych "źródeł" informacji i sensacji, którymi się truje bo sam robi sobie krzywdę. Jeszcze trochę i straci kontakt z ziemią tak, że zobaczy jej krzywiznę. Nie można tego lekceważyć bo przypadków typu Stachurski czy kolonko jest wiele i podejrzewam, że już stamtąd to odwrotu nie ma..

Gadu_gadu

Chyba, że jest aktorem w sieci jak Jaszczur i ciągnie się za nim zapach onuc to nie ma co żałować i współczuć.

Zaloguj się aby komentować