Podsumowując - na prezydenta Poznania głosowałem na PiS (mam dość rozkopanego non stop Poznania, coraz mniej miejsc Parkingowych i coraz większe strefy płatnego Parkowania) Na radnego na znajomego z Koalicji. Sejmik znajomy z PL2050. #wybory

Reasumując jak PiS chce mieć szansę w prezydenckich to musi namówić Stanowskiego. I wydaje mi się, że taki wariant jest możliwy. Osoba rozpoznawalna, z charyzmą, błyskotliwy język, spore zasięgi i rozpoznawalność. #polityka

Komentarze (13)

@grzyp-prawdziwek nie ma czegoś takiego. Symetryzmem wyciera się brak chęci do przyznania się, że jedną stronę popiera się bardziej. Do tego symetryzm jest stosowany tylko po to, żeby wybielać partie nam bliższą, kosztem tej którą mniej lubimy, przykład: "może i PiS odjebał, ale Platforma .... "

Nie ma żadnych okoliczności w których człowiek znajacy sytuacje polityczną w kraju mógłby zagłosować na PiS. To objaw albo skrajnej niewiedzy, albo ogromnego cynizmu.

@grzyp-prawdziwek ja bym nie zmienił, bo widziałem ilu było zarejestrowanych kandydatów i zdradzę ci, że było ich więcej niż dwóch.


Także w twoim wypadku to jednak skrajna niewiedza, ewentualnie głosowanie bez okularów.

@grzyp-prawdziwek dlatego mieszkam za poznaniem a tam to tylko jadę jak cos się dzieje z wynajmowanymi mieszkaniami.

@grzyp-prawdziwek 


@rakokuc i który miał realne szanse z Dżej Dżejem? Tego przynajmniej znam po sąsiedzku.

niż kandydat pisu dosłownie każdy.

@grzyp-prawdziwek ja wiem, że jest. Ale zawsze kiedy się to zarzuca to konfiarze, Mariuszki z brajton stają w obronie, że nie. A Pisowcy sami przy każdej możliwej okazji go pozdrawiają xd

Zaloguj się aby komentować