Podoba mi się ten nowy kolor wprowadzony w zeszłym roku.
Z jednej strony wygląda jak jakiś chiński szajs, lecz gdy się przyjrzysz, widać że to jakość LEGO.
Co o nim sądzicie?
#lego #fotografia #tworczoscwlasna

Podoba mi się ten nowy kolor wprowadzony w zeszłym roku.
Z jednej strony wygląda jak jakiś chiński szajs, lecz gdy się przyjrzysz, widać że to jakość LEGO.
Co o nim sądzicie?
#lego #fotografia #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować