maximilianan★Mistrzw Hydepark2024-07-05T16:41:24+02:009Podchwytliwe pytanie w kwestii recepty na konopie XD #narkotykizawszespoko98Udostępnij
maximilianan★2024-07-05T16:51:16+02:001@roadie u niemca jest 6 stron formularza (w tej klinice, którą teraz sprawdzam), a Polsce jedna - tylko, że każą ci w dosłownie jednym polu tekstowym wypisać to co na 6 stronach u niemca
roadie2024-07-05T16:55:27+02:002@maximilianan ja wpisuje tylko swoje dane i na co chce dostać receptę xD
maximilianan★2024-07-05T16:56:22+02:001@roadie mi za każdym razem marudzą XD plus ta sama klinika potrafiła mi raz dać, a raz nie XDDD