Pod względem historycznym, które państwo wyrządziło Polsce większe szkody ?
#wojna #ukraina #rosja #historia #niemcy
Pod względem historycznym, które państwo wyrządziło Polsce większe szkody ?
#wojna #ukraina #rosja #historia #niemcy
@kodyak Dokładnie tak. Moja babka, która była kombatantem mawiała, że z Niemcami walczyła, ale w razie w. jakoś można było się z nimi dogadać. Przynajmniej nie mordowali i nie torturowali dla przyjemności. Natomiast ruskie to była ordynarna dzicz. I w trakcie wojny i już po niej. Tylko ona mówiła o tym bardziej dosadnym językiem.
Zaloguj się aby komentować