Po zainstalowaniu Windows na kompie na nowo i używaniu chwili Edge. Konkurent Google Chrome wydaje się toporny.
Jakie są wasze preferencje odnośnie klienta internetowego (nie mylić z wyszukiwarka)
arcy

Ja używam Edge, na kompa i mobilnie.

Przesiadłem się z Opery jakieś trzy miesiące temu, bo strasznie zaczęła zamulać.


Póki co jestem bardzo zadowolony, Edge chodzi szybko i sprawnie, można dodawać rozszerzenia z Chroma, przerzucać strony między kompem a fonem. Ogólnie Edge ma wszystko co mi potrzeba, poza stroną startową, ale do tego mam rozszerzenie NeliTab i jest ok.


Przy czym muszę zaznaczyć, że u mnie maks 20 stron naraz otwartych, a 32GB ramu robi swoje i nie mam żadnych zwieszek itp. Ale nie wiem jak z wydajnością gdy ktoś otwiera więcej stron jednocześnie.

Havelock_Vetinari

@adrian-wieczorek lynx

ocotutajchodzi

@adrian-wieczorek Korzystałem przez jakiś czas. O ile szybko wróciłem z przyzwyczajenia do chrome, o tyle Edge już nie jest dla mnie "przeglądarką do ściągnięcia czegoś normalnego", a całkiem akceptowalną alternatywą

Brickstone

@adrian-wieczorek odstawiłem wszystkie chromy, opery i już tylko edge. Nawet na smartfonie.

adrian-wieczorek

@ocotutajchodzi @Brickstone

@arcy


No za przejściem przemawiał do mnie fakt tego że moja Frau będzie używać Ms Studio 2 + OneDrive {6tb} z pakietem Office za 10€ i cała synchronizacja. I na systemowy dałem 1Tb SSD, kiedyś bawiłem się zmienianie folderów domyślnych a teraz, zdjęcia są w zdjęciach, pobrane w pobranych. Musiałem dojrzeć aby uświadomić sobie te udogodnienia


Co do ramu ja się będę pakował w 64gb ale musimy sobie odpowiedzieć czy pakujemy się w Adobe czy alternaty z jednorazowa opłata.

Zaloguj się aby komentować