Po tym co odwaliła wczoraj lewica to niestety nie jest heheszek

Po tym co odwaliła wczoraj lewica to niestety nie jest heheszek

@siRcatcha Polecam analizę Miłosza Wiatrowskiego którą zrobił na swoim koncie na instagramie notabene. Stories się nazywa "plan odbudowy" - całkiem sensownie wyjaśnione, że to co się odjaniepawla w mediach pro-opozycyjnych to jest nad wyraz niedakwatny do sytuacji: https://www.instagram.com/milosz.nie.wszystko.wybaczy/
@siRcatcha Ale na prawdę polecam tą analizę, facet w miarę obiektywnie opisuje co się zadziało i czemu PO wykonało słabą woltę. Lewica ułożyła się z "imperium zła" bo chodziło o kasę, która wydatkowana będzie w 2023 r. - kto będzie rządził? Nie fiadomo. Jak to wyjdzie Lewicy? Też nie wiadomo. KO chciało się układać z Konfederatami. A jak Ikonowicz był przedstawiany na kandydata na RPO to tym razem KO się ułożyło z "imperium zła". Jakoś szybko o tym zapominamy. W całym tym kuponado zapominamy, że KO ma tyle samo za uszami (a nawet IMO więcej) co Lewica i inne partie. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o władzę i kasę. OSK też słabo zrobiło - ile działaczek zbanowało. Moglibyśmy się tak przerzucać, ale nie o to chodzi. Polecam poczytać o co chodzi z funduszem odbudowy, jak to będzie wydatkowane i kiedy.
Zaloguj się aby komentować