Po raz kolejny jestem w #poznan i tyle o ile zobaczyłem infrastruktury przeznaczonej dla #rower z okien może 7 linii tramwajowych i autobusowych na krzyż, tak właśnie sobie uzmysłowiłem, w jak ciemnej d⁎⁎ie jest #wroclaw w bezpośrednim porównaniu. Jakość nawierzchni, dostępność, oznakowanie dróg, wszystko. Wrzuciłbym sutryka do przyczepki rowerowej i napierdalał po głowie aż nie zrozumie.
