plan się posypał jak obrona przeciwlotnicza w Moskwie i niestety nie będzie mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #hejtopiwowroclaw bawcie się tam dobrze, proszę nie rozrabiać za mocno!

plan się posypał jak obrona przeciwlotnicza w Moskwie i niestety nie będzie mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #hejtopiwowroclaw bawcie się tam dobrze, proszę nie rozrabiać za mocno!

Zaloguj się aby komentować