Tylko_SewerynGruba rybaw Hydepark2024-01-16T15:32:08+01:0077Pisowcy gadający o cenach paliwa to kuriozum xd #polityka #sejmowyspam777Udostępnij
GrindFaterAnona2024-01-16T16:21:22+01:000@Tylko_Seweryn dlaczego? Obajtek obniżył Polakom na święta.
VikingKing2024-01-16T18:24:09+01:000@Tylko_Seweryn a przypomnij mi, za czyich rządów, zwykły obywatel mógł sobie pozwolić na paliwo po 8zł/l?
Sweet_acc_pr0sa2024-01-16T19:06:54+01:0012@Tylko_Seweryn pamiętam jak się martwili abym nie przeżył szoku cenowego wiec pół roku trzymalo cenę +50gr xD zamiast poprostu obniżyć ale kampania sama się nie mogła sfinansowac