Rozpierpapierduchacz★GURUw Pióra Wieczne2025-01-21T13:07:24+01:0065#piorawieczne #heheszki #wcalenieheheszki6511Udostępnij
Rozpierpapierduchacz★2025-01-21T13:19:06+01:008@Yes_Man tak mnie dzisiaj rano naszło, nie wiem dlaczego dopiero teraz na to wpadłem XD Może wcześniej nie byłem jeszcze innym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moll2025-01-21T13:19:55+01:005@Rozpierpapierduchacz a ić, dzisiaj przyszły 3 pióra i mam 4 pory roku xD
Rozpierpapierduchacz★2025-01-21T13:23:30+01:006@moll co ja ci mogę takiego powiedzieć poza "Co tak mało" XD
moll2025-01-21T13:25:40+01:003@Rozpierpapierduchacz na szczęście nie wspomniałeś o atramentach, to już coś xD
Rozpierpapierduchacz★2025-01-21T13:31:37+01:003@moll pamiętaj, optymalna liczba piór i atramentów to zawsze n+1 i niech ci żaden psycholog czy psychiatra nie wmówi że jest inaczej XDD
moll2025-01-21T13:35:01+01:001@Rozpierpapierduchacz to jak bombelki podrosną i nie będzie strachu, że pociągną z flaszki, jeśli coś zostanie na wierzchu xD
5tgbnhy62025-01-21T16:13:38+01:001typie, ostatnio wymienialem dowod osobisty i ledwo sie podpisalem xP