@Rozpierpapierduchacz W piątek na budowie byłem, był problem z projektem, po rozmowie z projektantem (prawa autorskie i zachowanie norm) narysowałem szczegół projektu bez zachowania skali a skalowanie opisowe jak z przepisu kiełbasy. Wszyscy zadowoleni, bo ładnie wydrukowany od projektanta przejdzie wtedy kiedy ładny będzie potrzebny.
Zaloguj się aby komentować