jajkosadzone2024-10-22T16:06:45+02:003@cebulaZrosolu Do jutra 2,99 zl za sztuke. Stokrotka tez lubie,ale najlepsza jest w Konskowoli
cebulaZrosolu2024-10-22T16:34:09+02:001@jajkosadzone to dobra cena bo w stokrotce 17zl dałem za 4 pak
cebulaZrosolu2024-10-22T16:54:22+02:000@jajkosadzone taaa zainstaluje i będę kupował jak mi nie trzeba :D Już kiedyś miałem peppera xD
SuperSzturmowiec2024-10-23T16:06:15+02:002@cebulaZrosolu bo 3 dni nocki to nie było kiedy no i jeden dzień tak wyszło
Dudleus2024-10-22T17:39:56+02:000@cebulaZrosolu najlepiej to odstaw te piwa na jakiś czas by zobaczyć czy dasz radę
cebulaZrosolu2024-10-22T17:41:52+02:002@Dudleus ale ja ich nie pije cały czas, no chyba że jak gorąco było to tak. Dzisiaj sobie pije bo miałem ochotę na działeczce sobie popracować i się piwa napić :)