SublimeSense2024-12-29T16:20:13+01:000@cebulaZrosolu Dobre to? Sam piję napar z pokrzywy, ale nie w formie herbaty w saszetkach, tylko albo zerwanej z pola i ususzonej, albo kupionej w sklepie zielarskim, i wali to jak bagno Shreka.